Dunaj Vltava

4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business

4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business

4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business

Od 25. do 26. dubna 2017 pořáda Enterprise Europe Network Austria pořáda spolu s Österreichische Forschungsförderungsgesellschaft (FFG), rakouskou průmyslovou komorou (WKÖ), Aussenwirtschaft Austria, Hospodářskou agenturou Vídeň a AWS v kooperaci s Eureka a iniciativou go-international akci „4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business“.

Od 25. do 26. dubna 2017 pořáda Enterprise Europe Network Austria pořáda spolu s Österreichische Forschungsförderungsgesellschaft (FFG), rakouskou průmyslovou komorou (WKÖ), Aussenwirtschaft Austria, Hospodářskou agenturou Vídeň a AWS v kooperaci s Eureka a iniciativou go-international akci „4th International B2B Software Days – The Future of Digital Business".

 

Kdy: úterý, 25. a středa, 26. dubna 2017

Kde: Wirtschaftskammer Österreich, Wiedner Hauptstrasse 63, 1040 Wien

 

Akce nabízí možnost seznámit se s nejnovějšími trendy v Digital Business a zároveň najít nové partnery pro kooperaci ve výzkumu, technologii a průmyslu. Zaměřuje se především na podniky a instituce VV hledající možnosti kooperace v rámci technologie, výzkumu a obchodování.

Hlavní přednášky od Atos, Sand Hill Angels, Red hat nebo Think Thanku ETH Curych nabídnou globální výhled na aktuální trendy v oboru Digital Business a technologické inovace. Ve stovkách bilaterálních setkání budou hosté mít možnost k seznámení s obchodními partnery a navázání nových kontaktů. Současně budou mít možnost získat přehled o různých možnostech financování svých růstových projektů a profitovat z iniciativ Best practice pro mezinárodní akvizice zákazníků.

Účast je bezplatná. Přihlásit se můžete do 18. dubna 2017.

Bližší informace na www.b2match.eu/softwaredays2017

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

POZVÁNKA: „Setkání vědy a hospodářství“ na téma digitální zdravotnické technologie
  • Hodiny14 / Září / 2017
Otevřena Česko-bavorská výzva na podporu přeshraniční spolupráce v oblasti vědy a výzkumu
  • Hodiny12 / Červenec / 2017
Více článků