Dunaj Vltava

Evropský region Dunaj-Vltava naděloval

Evropský region Dunaj-Vltava naděloval

Evropský region Dunaj-Vltava naděloval

Vítězka letní soutěže o nejhezčí fotografii na cyklotrasách ERDV obdržela skoro vánoční cenu. Dárkový poukaz v hodnotě 200 EUR do Intersportu jí předaly zástupkyně Jihočeského kraje - Ing. Vladimíra Hrdinová a Blanka Douchová

Paní Jana Hosnedlová z Třeboně dnes s úsměvem a velkou radostí ve tváři převzala na Krajském úřadě Jihočeského kraje svou výhru - poukaz na 200 EUR do Intersportu. Ten určitě využije, protože nejen ráda fotografuje, cestuje ale i sportuje. Jak vlastně vítězná fotografie vznikla? Paní Jana má ráda Třeboňsko a cyklistiku, jako každý zaměstnaný člověk se však na kolo dostane často až k večeru. Tato doba má ale také své kouzlo a pohled na Svět je každý den jiný, jinak barevný, jinak krásný. Jakub Krčín vybudoval před 450 lety  velké dílo, které nepřináší po staletí pouze užitek v podobě mnohatunových každoročních úlovků, ale při procházce nebo projížďce po hrázi potěší pohled na třpytící se hladinu nejen oko ale i srdce každého návštěvníka Třeboně.

Evropský region Dunaj-Vltava by rád do budoucna navázal na úspěšnou první publikační řadu - cyklobrožuru po ERDV - a tentokráte se zaměřil na turistiku. Věříme, že další řada bude minimálně tak úspěšná jako ta první.

Další fotografie

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

Kraj Vysočina přebírá předsednictví v ERDV
  • Hodiny18 / Leden / 2018
Hledáme asistentku/asistenta pro kancelář
  • Hodiny4 / Leden / 2018
Více článků