Dunaj Vltava

Fotosoutěž: Toto jsou vítězové!

Fotosoutěž: Toto jsou vítězové!

Fotosoutěž: Toto jsou vítězové!

Evropský region Dunaj Vltava (ERDV) potěšil velký počet podaných žádostí do fotosoutěže ERDV "Na kole po Evropském regionu". Rozdílné motivy fotografií odráží rozmanitost regionů ERDV a rozdílný přístup k jednotlivým denním výletům.

Zaslané fotografie postavily porotu před nelehký úkol, vybrat tři vítěze. Z cen nejlepších třech fotografií se mohou těšit:

1. místo - "Vstříc novým zítřkům"

 Vstříc novým zítřkům

 

Vítězka paní Jana Hosnedlová zvěčnila tuto hru barev na výletu č. 2 „Okolo Třeboně (2v1)“. Upřímně nám doporučuje: „Přímo na hrázi rybníka Svět se nám naskytl nádherný západ slunce. Tuto podívanou je možné spatřit denně. Ač je to všední zážitek, pokaždé je trochu jiný, jinak krásný, jinak nevšední“.

  

2. místo – „Jaroměřice nad Rokytnou“

 Jaromerice nad Rokytnou

 

Pan Martin Kratochvíl se nechal fascinovat jaroměřickým zámkem, vyfoceným ze zámecké zahrady. Vyfotil ho pro nás se všemi jeho krásami na výletu č.3. „V okolí Jaroměřic nad Rokytnou“.

 

3. Platz – „Bike on Ice“

Bike on ice

 

Třetí místo si se svým obrázkem zajistil pan Herbert Kleesattl. Fotografii pořídil letos v lednu na zamrzlé hladině Lipna u Horní Plané, na výletě č. 23 „Olympijským Lipenskem“.

 

Vítězům gratulujeme!

 

Protože bylo přihlášeno tolik skvělých obrázků a my Vám nechceme žádný upřít, připravili jsme si pro Vás přehled v naší galerii.

Srdečně všem děkujeme za účast a za překrásné obrázky z "nejhezčích jednodenních výletů po Evropském regionu Dunaj-Vltava"!

  

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

24 tipů pro trvale udržitelný život
  • Hodiny23 / Listopad / 2017
Cena za ochranu klimatu v roce 2017 putuje do Evropského regionu Dunaj-Vltava!
  • Hodiny23 / Listopad / 2017
Více článků