Dunaj Vltava

Mezinárodní B2B Matchmaking - AVIATION 2017, 13. listopadu, Linec

Mezinárodní B2B Matchmaking - AVIATION 2017, 13. listopadu, Linec

Mezinárodní B2B Matchmaking - AVIATION 2017, 13. listopadu, Linec

V rámci hornorakouského Dne exportu nabídl Export-Center Horního Rakouska spolu s Enterprise Europe Network a Business Upper Austria mezinárodním hostům a zahraničním obchodním partnerům B2b-Matchmaking-Event na téma letecký průmysl/aviatika.

Od 12. do 14. listopadu byly na programu různé workshopy, B2B-Matchmaking, „Exporters' night" a dvě návštěvy u mezinárodních podniků letecké branže z Horního Rakouska. K hlavním tématům přitom patřila například výroba a provoz letadel nebo různá letecká bezpečnostní zařízení. Zájem účastníků vzbudili hlavně přednášky od Dirka Sprünkena (Airbus Defence and Space) na téma „Digitalisation: Impact on Procurement and Aviation" a Petra Tomáška (Moravian Aerospace Cluster) na téma „The future of Aviation from the Czech point of view".

 

Znalostní platforma Kooperace podniků a klastry se snažila o propagaci akce na území ERDV, aby bylo možno získat pro tuto akci co nejvíce účastníků z letecké branže. Na akci samotné se pak ERDV účastnila s vlastním stánkem, na kterém se přítomní zajímali hlavně o Mapu klastrů ERDv.

Další fotografie

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

Česko-bavorský workshop: Pověřenec pro ochranu osobních údajů dle GDPR
  • Hodiny17 / Leden / 2018
INDIGO 2018: Výzva k návrhu panelů a abstraktů
  • Hodiny15 / Leden / 2018
Více článků