Dunaj Vltava

Od 10. prosince 2015 probíhá 2. ročník středoškolské soutěže ERDV

Od 10. prosince 2015 probíhá 2. ročník středoškolské soutěže ERDV

Od 10. prosince 2015 probíhá 2. ročník středoškolské soutěže ERDV

Od 10. prosince 2015 již po druhé probíhá na uzemí Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV) středoškolská soutěž. Tento rok byla soutěž vyhlášena na téma „Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava“. Pořadatelem je Evropský region Dunaj-Vltava.

Téma soutěže se vztahuje k představení ERDV jako turisticky atraktivní destinace s řadou zajímavých míst. Úkolem soutěžících je poutavě představit a přiblížit široké veřejnosti ERDV formou návrhu poznávací cesty, která povede všemi členskými regiony. Trasa by měla zahrnovat méně známa místa, která stojí za to navštívit. V soutěžním příspěvku musí být k danému tématu prezentováno všech sedm regionů.

Do soutěže se mohou přihlásit studenti jakékoliv střední školy nebo středního odborného učiliště se sídlem na území ERDV. Účastnit se mohou týmy (min. 3 osoby), přičemž všichni členové týmu musí být studenty jedné střední školy, tj. v českých regionech gymnázia, střední odborné školy, středního odborného učiliště, u německých a rakouských regionů školy ISCED 3.
Termín zaslání příspěvků do souteže je do 15. dubna 2016. Vítěže očekávají atraktivní ceny. Vítězný tým očekává šek ve výši 2.000 €, druhé místo ve výši 1.500 € a třetí místo ve výši 800 € na exkurzi po Evropském regionu. 

Další informace k účasti a přihláška: 

Soubory ke stažení

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

Kraj Vysočina přebírá předsednictví v ERDV
  • Hodiny18 / Leden / 2018
Hledáme asistentku/asistenta pro kancelář
  • Hodiny4 / Leden / 2018
Více článků