Dunaj Vltava

Pozvánka na Add+it 2017

Pozvánka na Add+it 2017

Pozvánka na Add+it 2017

Od 28. do 29. září 2017 pořádají PROFACTOR a JKU (Univerzita Johanna Keplera v Linci) v hornorakouském Steyru sympózium Add+it (Symposium on additive manufacturing and innovative technologies). Centrem pozornosti budou především aditivní výrobní postupy s plasty.

Pro přednášky v rámci akce se podařilo získat mezinárodní přednášející z průmyslu a výzkumu na vysoké úrovni.

O nejnovějších trendech se bude diskutovat v paralelních zasedáních. Témata budou například Additive Manufacturing for medical applications, Material Development, Integrated Electronics, Additive Product Engineering, stěžejní projekt addmanu a Micro/Nano Additive Manufacturing.

Akci bude doplňovat Průmyslová výstava. Své inovace budou prezentovat známe podniky jako Sintratec, Bernstein Innovation, BIBUS, Haratech, Alphacam a W2P Engineering. Další partneři Add+it jsou také například Hage, Canon a K-Wood, kteří předvedou své inovace v rámci svých prezentací.

Mimo odbornou část bude hostům nabídnut zajímavý program: soutěž pro Vyšší technické školy podpořená podniky Conrad Electronics a Makerbot, dále pak večeře sponzorovaná organizací UAR v zahradě zámku Lamberg ve Steyru.

 

Jednacím jazykem akce bude angličtina.

Další informace najdete na www.addit2017.org

Další fotografie

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

Mezinárodní B2B Matchmaking - AVIATION 2017, 13. listopadu, Linec
  • Hodiny21 / Listopad / 2017
ERDV na největším veletrhu práce a vzdělávání Rakouska
  • Hodiny17 / Říjen / 2017
Více článků