Dunaj Vltava

Travelfest slaví úspěch

Travelfest slaví úspěch

Travelfest slaví úspěch

První ročník veletrhu cestovního ruchu v Českých Budějovicích nastavil laťku vysoko...

Historicky první veletrh Travelfest doprovodil rovněž premiérový ročník konference Travelcon. A hned v úvodu je třeba říct, že organizátoři nastavili laťku dosti vysoko – a to jak výběrem diskutovaných témat, tak počtem i skladbou řečníků. U mikrofonů se během dvoudenního nabitého jednání vystřídala pěkná paleta tuzemských i zahraničních expertů na cestovní ruch, marketing, destinační management, hotelnictví, gastronomii a další obory. 

 

Travelcon ale nabídl i prostor pro setkání s mnoha partnery a poskytl spoustu nových informací z regionu. „Účast hostů ze zahraničí, jako například předsedy rakouského turistického svazu Österreichischer Verein für Touristik Haralda Pree svědčí o důležitosti této akce. Ukazuje se, že Travelcon není jen regionální událostí, ale že slouží také partnerům ze sousedních zemí jako důležitá diskusní platforma," konstatovala Ing. Jaromír Polášek - ředitel JCCR. Jedním ze sobotních hostů Travelfestu, jehož premiérový ročník se nesl v duchu „Jižních Čech pohodových", navštívil také velvyslanec Indonésie v Praze Aulia Aman Rachman. „Česká republika má svým návštěvníkům co nabídnout," řekl mimo jiné a ocenil přátelskou a pohodovou atmosféru veletrhu.

S nabídkou zajímavých destinací v rámci Evropského regionu Dunaj-Vltava se mohli návštěvníci seznámit hned u vstupu do pavilónu. Jejich zájem byl zaměřen především o výletní plavby po Dunaji, ale mnoho dotazů bylo i na cyklistické stezky, které se se těší velké popularitě. Náš nový cykloprůvodce ERDV je mnohými z nich již nyní netrpělivě očekáván....

 

www.icot.cz/ohlednuti-za-konferenci-travelcon/

www.icot.cz/ohlednuti-za-konferenci-travelcon-ii/

 

Další fotografie

Zprávy z regionu:

Mapa

Aktuality k tématu:

Další doporučené články:

Česko-bavorský workshop: Pověřenec pro ochranu osobních údajů dle GDPR
  • Hodiny17 / Leden / 2018
Pozvánka: Kybernetická bezpečnost pro podniky všech odvětví
  • Hodiny10 / Leden / 2018
Více článků