19. 05. 2017

Od pondělí, 10. července 2017 do úterý, 11. července 2017 v Straubingu

Sympozium je pevná součást v kalendáři C.A.R.M.E.N. Střídavě se tato dvoudenní akce koná ve Würzburgu nebo Straubingu. Vždy ale sympozium navazuje na aktuální trendy a nejnovější témata v oboru energie.

 

25. sympozium C.A.R.M.E.N. „Watty, teplo, materiály – chytré a čisté" analyzuje a diskutuje o dosavadním stavu a do budoucna směrodatném vývoji v oborech dorůstajících surovin, obnovitelné energie a trvale udržitelné využití surovin. Tématy budou například EEG 2017, ekologické městské čtvrtě a bezpečnost IT v oboru energie. Ve dvanácti odborných blocích s více než šedesáti referenty budou mít účastníci možnost k profesní výměně názorů a postupů.

 

V pondělí zve C.A.R.M.E.N. na slavnostní oslavu svého jubilea. Při příležitosti 25. roku od založení vás čekají mimo jiné slavnostní proslovy od Ilse Aigner, Bavorské ministryně pro hospodářství a media, energii a technologii a od Helmut Brunnera, Bavorského ministra pro zemědelství a lesy a také zábavný vedlejší program. Již tradičně bude také předávána Cena Ernst-Pelz Preis a Cena podpory pro dorůstající suroviny.

 

Akce směřuje k zástupcům úřadů, podniků a komun, vědeckých zařízení, zemědělce a lesníky, provozovatele zařízení obnovitelné energie, banky, městské služby, dodavatele energie, žurnalisty a jiné zájemce z oboru.

 

Na akci se již můžete přihlásit, přihlášku a další informace najdete v příloze.

1495186392_cs_carmen-symposium_2017_programm.pdf 1,011.16 KB
1495186392_cs_anmeldeformular.pdf 336.25 KB

Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Naše projekty

28 jednodenních výletů

28 jednodenních výletů

Na kole po Evropském regionu

Dunaj-Vltava-Magazín

Dunaj-Vltava-Magazín

Události z Evropského regionu

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Best Business Award 2018

Best Business Award 2018

Pozvánka na Best Business Award

Mapa kompetencí

Mapa kompetencí

Zaregistrujte svou organizaci a vyhledejte partnera pro spolupráci