21. 06. 2017
Cestovní ruch Energie Doprava Dolní Rakousko

Velký zájem o Evropský region na waldviertlerském veletrhu úspor energií v Großschönau

Každoročně se Großschönau, obci ve Waldviertelu, koná BIOEM, největší dolnorakouský veletrh úspor energií a bytové výstavby. Se svým informačním stánkem tu byl zastoupen i Evropský region Dunaj-Vltava (ERDV). Velký počet návštěvníků využil příležitosti dozvědět se něco o Evropském regionu a jeho nabídkách.

Ve dnech 15. až 18. června 2017 se konal v Großschönau už 32 ročník veletrhu BIOEM, bio- a bioenergetického veletrhu. Přední výrobci z tuzemska a ze zahraničí prezentovali nejnovější technologie z oblasti energie a životního prostředí, stavebnictví a sanací staveb a rovněž elektromobility. Po všechny čtyři dny měli návštěvníci příležitost si elektromobily vyzkoušet a přitom nasbírat první zkušenosti s touto perspektivní technologií. Návštěvníci byli také nadšeni velkým výběrem elektrokol, se kterými lze bez problémů zvládnout i větší stoupání.

Pro cyklisty – ať už s elektropohonem či bez něho – nabídl Evropský region Dunaj-Vltava svou úplně novou brožuru, která má podnítit chuť seznámit se s atraktivním příhraničním regionem prostřednictvím 28 nejhezčích cyklotras. Sedm partnerských regionů - Plzeňský, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Horní Falc a Dolní Bavorsko a rovněž Horní a Dolní Rakousko, zastoupené oblastmi Waldviertel a Weinviertel, a také turisticky zajímavá místa a jejich kulinářské speciality jsou podnětem k seznámení s územím Evropského regionu Dunaj-Vltava.

Další informace a rovněž možnost objednávky brožury „28 nejhezčích jednodenních výletů na kole" najdete na odkazu: www.europaregion.org/28-schonste-tagestouren.html

Detaily o veletrhu BIOEM na odkazu www.bioem.at


Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Naše projekty

28 jednodenních výletů

28 jednodenních výletů

Na kole po Evropském regionu

Dunaj-Vltava-Magazín

Dunaj-Vltava-Magazín

Události z Evropského regionu

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Mapa kompetencí

Mapa kompetencí

Zaregistrujte svou organizaci a vyhledejte partnera pro spolupráci