11. 12. 2015
Horní Falc Dolní Bavorsko Horní Rakousko Kraj Vysočina Plzeňský kraj Dolní Rakousko Jihočeský kraj

Od 10. prosince 2015 již po druhé probíhá na uzemí Evropského regionu Dunaj-Vltava (ERDV) středoškolská soutěž. Tento rok byla soutěž vyhlášena na téma „Představ skryté krásy Evropského regionu Dunaj-Vltava“. Pořadatelem je Evropský region Dunaj-Vltava.

Téma soutěže se vztahuje k představení ERDV jako turisticky atraktivní destinace s řadou zajímavých míst. Úkolem soutěžících je poutavě představit a přiblížit široké veřejnosti ERDV formou návrhu poznávací cesty, která povede všemi členskými regiony. Trasa by měla zahrnovat méně známa místa, která stojí za to navštívit. V soutěžním příspěvku musí být k danému tématu prezentováno všech sedm regionů.

Do soutěže se mohou přihlásit studenti jakékoliv střední školy nebo středního odborného učiliště se sídlem na území ERDV. Účastnit se mohou týmy (min. 3 osoby), přičemž všichni členové týmu musí být studenty jedné střední školy, tj. v českých regionech gymnázia, střední odborné školy, středního odborného učiliště, u německých a rakouských regionů školy ISCED 3.
Termín zaslání příspěvků do souteže je do 15. dubna 2016. Vítěže očekávají atraktivní ceny. Vítězný tým očekává šek ve výši 2.000 €, druhé místo ve výši 1.500 € a třetí místo ve výši 800 € na exkurzi po Evropském regionu. 

Další informace k účasti a přihláška: 

Pravidla soutěže ERDV_2016 287.17 KB
Přihláška do soutěže ERDV_2016 119.50 KB

Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Naše projekty

28 jednodenních výletů

28 jednodenních výletů

Na kole po Evropském regionu

Dunaj-Vltava-Magazín

Dunaj-Vltava-Magazín

Události z Evropského regionu

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Mapa kompetencí

Mapa kompetencí

Zaregistrujte svou organizaci a vyhledejte partnera pro spolupráci