12. 04. 2017
Cestovní ruch Jihočeský kraj

První ročník veletrhu cestovního ruchu v Českých Budějovicích nastavil laťku vysoko...

Historicky první veletrh Travelfest doprovodil rovněž premiérový ročník konference Travelcon. A hned v úvodu je třeba říct, že organizátoři nastavili laťku dosti vysoko – a to jak výběrem diskutovaných témat, tak počtem i skladbou řečníků. U mikrofonů se během dvoudenního nabitého jednání vystřídala pěkná paleta tuzemských i zahraničních expertů na cestovní ruch, marketing, destinační management, hotelnictví, gastronomii a další obory. 

 

Travelcon ale nabídl i prostor pro setkání s mnoha partnery a poskytl spoustu nových informací z regionu. „Účast hostů ze zahraničí, jako například předsedy rakouského turistického svazu Österreichischer Verein für Touristik Haralda Pree svědčí o důležitosti této akce. Ukazuje se, že Travelcon není jen regionální událostí, ale že slouží také partnerům ze sousedních zemí jako důležitá diskusní platforma," konstatovala Ing. Jaromír Polášek - ředitel JCCR. Jedním ze sobotních hostů Travelfestu, jehož premiérový ročník se nesl v duchu „Jižních Čech pohodových", navštívil také velvyslanec Indonésie v Praze Aulia Aman Rachman. „Česká republika má svým návštěvníkům co nabídnout," řekl mimo jiné a ocenil přátelskou a pohodovou atmosféru veletrhu.

S nabídkou zajímavých destinací v rámci Evropského regionu Dunaj-Vltava se mohli návštěvníci seznámit hned u vstupu do pavilónu. Jejich zájem byl zaměřen především o výletní plavby po Dunaji, ale mnoho dotazů bylo i na cyklistické stezky, které se se těší velké popularitě. Náš nový cykloprůvodce ERDV je mnohými z nich již nyní netrpělivě očekáván....

 

www.icot.cz/ohlednuti-za-konferenci-travelcon/

www.icot.cz/ohlednuti-za-konferenci-travelcon-ii/

 


Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Naše projekty

28 jednodenních výletů

28 jednodenních výletů

Na kole po Evropském regionu

Dunaj-Vltava-Magazín

Dunaj-Vltava-Magazín

Události z Evropského regionu

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Mapa kompetencí

Mapa kompetencí

Zaregistrujte svou organizaci a vyhledejte partnera pro spolupráci