15. 06. 2016
Horní Falc Dolní Bavorsko Horní Rakousko Kraj Vysočina Plzeňský kraj Dolní Rakousko Jihočeský kraj

Má-li mladý člověk, student/ka nebo praktikant/ka zájem, využít letní pracovní nabídky v různorodých, jazykově podněcujících, kulturně a turisticky bohatých regionech, je správně na webových stránkách Evropského regionu Dunaj-Vltava.

Všem, kteří si chtějí své hledání obohatit o zajímavé pracovní destinace, je zde k dispozici online platforma „Letní brigády v ERDV", nabízející odkazy.

V odkazech jsou uvedeny firmy a instituce ze všech sedmi regionů ERDV, které hledají uchazeče z mnoha vzdělávacích oborů. Nabízena je nejen rozmanitost pracovních nabídek, ale také kulturní a historická krása regionů, a především možnost, si upevnit znalost cizího - českého či německého jazyka. Každý ERDV region, je zajímavý svým specifickým pracovním trhem.

Pro snadnou a přehlednou orientaci v portálu, se po kliknutí na banner „Letní brigády v ERDV" otevře nabídka jednotlivých regionů - Horní Falc, Dolní Bavorsko, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, a po vybrání konkrétního regionu, se zobrazí odkazy jednotlivých institucí a firem.

Mnoho úspěchů při hledání perfektního pracovního místa z nabízených ERDV regionů.


Zpět
Mapa
Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Archiv článků
Ikona

Naše projekty

28 jednodenních výletů

28 jednodenních výletů

Na kole po Evropském regionu

Dunaj-Vltava-Magazín

Dunaj-Vltava-Magazín

Události z Evropského regionu

Letní brigády v ERDV

Letní brigády v ERDV

Získejte zkušenosti

Mapa kompetencí

Mapa kompetencí

Zaregistrujte svou organizaci a vyhledejte partnera pro spolupráci